درخواست خدمات دیجیتال مارکتینگ

به منظور اهمیت،توسعه و ترویج هنر برنامه‌ریزی در میان وب مستران، مدیران بازاریابی، دیجیتال مارکترها و کسب وکارهای دیجیتال، خدمات دیجیتال مارکتینگ رایگان ارائه کرده‌ایم؛ این خدمات شامل ” تدوین و پیاده‌سازی پلن و استراتژی دیجیتال مارکتینگ” و ” آنالیز و ویرایش پلن‌های دیجیتال مارکتینگ” می‌باشد. این فرصت را دارید که به صورت رایگان از این خدمات استفاده کنید. با توجه به نیازتان یکی از خدمات رایگان را انتخاب و ارسال کنید!

درخواست خدمات دیجیتال مارکتینگ 

هنگام ثبت درخواست مورد نظرتان به نکات زیر توجه کنید:

1 –  برای ثبت درخواست  خدمات دیجیتال مارکتینگ به صورت رایگان، باید یک وب سایت فعال و در دسترس داشته باشید. به درخواست‌هایی که فاقد یک وب سایت معتبر و فعال باشند، ترتیب اثر داده نخواهد شد و درخواست مورد نظر از لیست انتظار خارج خواهد شد.

2-  هنگام ارسال فرم باید مشخصات کامل وارد کنید، به خصوص شماره تماس. اعتبار سنجی اولیه از طریق شماره تماس انجام می‌شود، دقت کنید شماره تماس‌تان را دقیق وارد کنید.

3- خدمات آموزشی تدوین پلن و استراتژی دیجیتال مارکتینگ به صورت رایگان نمی‌باشد و مشمول هزینه می‌شود. چنانچه مایل به استفاده از خدمات رایگان هستید سایر گزینه‌ها به جزء آموزش را انتخاب کنید. گزینه آموزش را فقط در صورتی انتخاب کنید که تمایل به پرداخت هزینه برای آموزش‌ها می‌باشید. آموزش‌ها به صورت حضوری و غیرحضوری ‌می‌باشند.

4- برای اینکه به درخواست “ آنالیز و ویراستاری(گزینه سوم) ”  ترتیب اثر داده شود باید پلن دیجیتال مارکتینگ‌ فعلی‌تان را ارسال کنید تا پلن مورد نظر آنالیز، رفع نقص و بازنویسی شود. پس چنانچه در حال حاضر پلن دیجیتال مارکتینگ ندارید درخواست خودتان را فقط ” تدوین و پیاده‌سازی پلن و استراتژی دیجیتال مارکتینگ ” انتخاب و ثبت کنید.

5-  مدت زمان در لیست انتظار ماندن یک ماه است؛ چنانچه پس از گذشت یک ماه ، درخواست شما به عنوان درخواست منتخب برگزیده نشود، درخواست شما به لیست انتظار ماه بعد منتقل خواهد شد.

6- چنانچه درخواست شما به عنوان درخواست برگزیده انتخاب شود، ایمیلی با عنوان “ درخواست برگزیده” برایتان ارسال خواهد شد.

7- پرکردن و ارسال درخواست هیچ تعهد و مسئولیتی برای ما ایجاد نخواهد کرد؛ مگر اینکه درخواست شما به عنوان ” درخواست برگزیده” وارد مراحل بعدی تدوین و پیاده‌سازی شود.

8-  چنانچه درخواست شما به عنوان ” درخواست برگزیده” انتخاب شد ، باید اطلاعات و داده‌های مورد نیاز جهت شروع آنالیز و تدوین در اختیار ما قرار بگیرد. در صورت عدم ارائه اطلاعات و داده‌ها مورد نیاز جهت تدوین پلن و استراتژی دیجیتال مارکتینگ، درخواست شما از لیست خارج و درخواست‌های بعدی جایگزین آن خواهد شد.

9- با توجه به اینکه تدوین پلن و استراتژی دیجیتال مارکتینگ سطح دقت و مهارت بالایی نیاز دارد، شما به عنوان درخواست دهنده باید همکاری مستمر و نزدیکی با همکاران داشته باشید تا تدوین پلن و استراتژی با نهایت دقت انجام شود.

10-  شروع تدوین و پیاده‌سازی پلن‌ها به مدت زمانی تقریبی 1 تا 4 ماه نیاز دارد .

X
قالب ووکامرس