قوانین و مقررات

رعایت قوانین و مقررات توسط بازدیدکنندگان, مشتریان , شرکاء تجاری و نویسندگان وب سایت الزامی است:

استفاده و نشر محتواهای وب سایت:

بازدیدکنندگان

بازیدکنندگان افرادی است که به صورت روزانه از وب سایت بازید می کنند و ممکن است از مطالب آموزشی وب سایت نظیر وبلاگ ها استفاده کنند. بازدیدکنندگان وب سایت توجه داشته باشند که کپی برداری و نشر انواع محتوا از وب سایت بدون کسب اجازه غیرقانونی و پیگرد قانونی دارد مگر مواردی که با کسب اجازه صورت گرفته باشد. محتواهای آموزشی وب سایت صرفا جهت آموزش و آگاهی شخص بازدید کننده بر روی وب سایت منتشر شده است.

مشتریان

مشتریان افرادی هستند که از خدمات آموزشی و مشاوره ای یکبار استفاده کرده اند. کپی برداری و انتشار محتواهای وب سایت ( پولی ) اعم از کتاب های الکترونیکی , فیلم , اینفوگرافیک و تصاویر بدون کسب اجازه غیر قانونی تلقی و پیگرد قانونی دارد. مگر اینکه مجوز نشر محتوا داشته باشند. نشر محتواهای رایگان با ذکر منبع بلامانع می باشد.

شرکاء تجاری

شرکاء تجاری نیز می بایست در چارچوب تعریف شده فی مابین اقدام به نشر محتوا اعم از پولی یا رایگان نمایند. فعالیت و همکاری شرکاء تجاری صرفا بر اساس تفاهم نامه شراکت خواهد بود.

نویسندگان

این دسته از افراد به عنوان نویسنده یا مشترک جهت توسعه انواع نشر همکاری می کنند. نشر انواع محتوا (پولی ) توسط نویسندگان غیرقانونی و پیگرد قانونی دارد. نشر محتواهای رایگان با ذکر منبع بلامانع می باشد.

خرید و بازگشت وجه

اساس فعالیت کسب وکار امیر نصرتی ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای است . چنانچه مشتری پس از دریافت مشاوره یا شرکت در دوره آموزشی از خدمات دریافت شده ناراضی باشد 100 درصد وجه پرداخت شده بابت مشاوره و آموزش به حساب شرکت کننده یا مشتری بازگردانده خواهد شد. هدف ما رضایت 100 درصدی شماست.

X
قالب ووکامرس